Mascot Dunks

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 225,1 MB
  • Version 1.3.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Crimson Pine
Akıllı mobil cihazınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz bir mobil oyun ile karşı karşıyasınız.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Mascot Dunks oyunu ile zıplayarak puanları toplayacaksınız. Basketbol sporu üzerine kurulu olan Mascot Dunks oyununda karakteri yönlendirecek ve topu potaya sokmaya çalışacaksınız. Mobil cihazınızın dokunmatik özellikleri sizlere oyunda başarı ile ilerlemeniz konusunda yardımcı olacaktır. 

Crimson Pine stüdyosu tarafından geliştirilerek oyun sever arkadaşların beğenisine sunulan Mascot Dunks oyunu hem sizlerin hem de çocuklarınızın sıkılmadan oynayabilecekleri başarılı bir oyundur. Oyunumuzda topu ne kadar yükseğe atarsanız ve potaya ne kadar çok top sokarsanız o kadar çok puan toplayacaksınız. Bu yüzden oyuna odaklanın ve şutları kaçırmadan potaya isabet ettirmeye çalışın. Oyunun sizlere sunmuş olduğu özel grafiklerin ve  eğlenceli müziklerin tadını çıkarmaktan geri kalmayın. 

Gerçekleşen maçların devre aralarında karşınıza çıkan seyircileri eğlendirmek için oyununuzu bir şov haline getirebilirsiniz. IOS mobil cihazınızın ev sahipliği yaptığı Mascot Dunks mobil oyununda sizde renkli grafiklerin tadını çıkartarak oyunda en yüksek puanı alabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Mascot Dunks indir
DİĞER SÜRÜMLER