Mascot Dunks

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 225,1 MB
  • Version 1.4.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Crimson Pine
Mascot Dunks mobil oyunu atlama, zıplama üzerine kurulu bir mobil oyundur.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indireceğiniz Mascot Dunks oyununda en yükseğe zıplayıp en yüksek puanı almaya çalışacaksınız. En sevdiğiniz maskot formasını takın ve dünyanın gördüğü en çılgın oyuncu olarak oyunu kazanmaya çalışın. Oyunda yer alan sevimli karakter ile elinize geçen topları potaya girdirmeye çalışacaksınız. Oyunda kendinizi göstermek için çılgın şovlar yaparak herkesi eğlendirebilirsiniz. 

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz bu basketbol oyununda başarılı grafiklerin ve eğlenceli müziklerin tadını çıkartın. Elinizde bulunan topu platform üzerinde sürükleyin, sürükleyin ve zıplayarak topu potadan içeri sokmaya çalışın. Temsil edeceğiniz karakteri oyuna başlamadan önce siz seçebilirsiniz. 

Birbirinden sevimli oyun karakterleri potanın altında sizleri bekliyor. Onları seçerek oyuna başlayın. En çok sevdiğiniz oyun karakterini seçin topunuzu alın ve seyircileri eğlendirmek için harekete geçin. Mascot Dunks mobil oyununda heyecan asla eksik olmayacaktır. Sizde bu heyecanın bir parçası olabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Mascot Dunks indir
DİĞER SÜRÜMLER